Kalendarium na rok 2021

LP.

TERMIN

WYDARZENIE

MIEJSCE

ORGANIZATOR

CYKL

1

13.05

Popołudniowa Liga Żeglarska

Gdynia

Polskie Stowarzyszenie Klasy 2020/ Fundacja Aktywnie i Zdrowo

Popołudniowa Liga Żeglarska

2

20.05

Popołudniowa Liga Żeglarska

Gdynia

Polskie Stowarzyszenie Klasy 2020/ Fundacja Aktywnie i Zdrowo

Popołudniowa Liga Żeglarska

3

27.05

Popołudniowa Liga Żeglarska

Gdynia

Polskie Stowarzyszenie Klasy 2020/ Fundacja Aktywnie i Zdrowo

Popołudniowa Liga Żeglarska

4

31.05.

Zostań Wodniakiem

Gdynia

Polska Izba Przemysłu Jachtowego i Sportów Wodnych: Polboat

 

5

19.06

Regaty o Puchar Jana

Gdynia

Polskie Stowarzyszenie Klasy 2020/Fundacja Aktywnie i Zdrowo

 

6

03.06

Popołudniowa Liga Żeglarska

Gdynia

Polskie Stowarzyszenie Klasy 2020/Fundacja Aktywnie i Zdrowo

Popołudniowa Liga Żeglarska

7

05.06

06.06

Puchar Mechelinek

Mechelinki

Stowarzyszenie Port Mechelinki

Żeglarski Puchar Kaszub

8

17.06

Popołudniowa Liga Żeglarska

Gdynia

Polskie Stowarzyszenie Klasy 2020/Fundacja Aktywnie i Zdrowo

Popołudniowa Liga Żeglarska

9

24.06

27.06

II Światowe Mistrzostwa Polonijne im. Tadeusza Wendy

Gdynia

POZŻ

 

10

24.06

Popołudniowa Liga Żeglarska

Gdynia

Polskie Stowarzyszenie Klasy 2020/Fundacja Aktywnie i Zdrowo

Popołudniowa Liga Żeglarska

11

17.07

18.07

Regaty o Puchar Jezior Chmieleńskich

Chmielno

Klub Damroka, Gminny Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji w Chmielnie

Żeglarski Puchar Kaszub

12

31.07

01.08

Regaty Centrum Żeglarskie Szczecin

Szczecin

Centrum Żeglarskie Szczecin

 

13

04.08

05.08

Ustka Charlotta Sailing Days

Ustka

Dolina Klub Żeglarski PRO SPORT

 

14

07.08

08.08

Puchar Wójta Gminy Kościerzyna

Wdzydze

Wodniacy Garczyn

Żeglarski Puchar Kaszub

15

21.08

Finał Popołudniowej Ligi

Gdynia

Polskie Stowarzyszenie Klasy 2020/Fundacja Aktywnie i Zdrowo

Popołudniowa Liga Żeglarska

16

28.08

29.08

Różowe Regaty

Złota Góra

Polskie Stowarzyszenie Klasy 2020/ Centrum Sportów Wodnych i Promocji Regionu

 

17

06.09

Regaty NTT Data

Gdynia

Polskie Stowarzyszenie Klasy 2020

 

18

11.09

12.09

Mistrzostwa Polski Klasy 2020

Gdynia

Polskie Stowarzyszenie Klasy 2020/Fundacja Aktywnie i Zdrowo/ LOK Poznański

 

19

25.09

I Regaty Gospodarki Morskiej

Gdynia

Polskie Stowarzyszenie Klasy 2020/ Centrum Sportów Wodnych i Promocji Regionu

Żeglarski Puchar Kaszub

20

26.09

Regaty Konsulów

Gdynia

POZŻ

 

21

02.10

Błękitna Wstęga

Gdynia

Yacht Club Stal

 

22

PAŹDZIERNIK

Regaty im. Darka Żeberskiego

Kiekrz

Polskie Stowarzyszenie Klasy 2020/Fundacja Aktywnie i Zdrowo

 

 

Oferta